Компанія «ІВІА» – виробник продукції, що використовується в побуті кожного дому. 15 роківдосвіду дозволили оптимізувати виробництво до використання мінімальних затрат людських та матеріальних ресурсів, щоб досягти мінімальної вартості при збереженні високої якості продукції. Продукція компанії «ІВІА» за роки удосконалення вже зарекомендувала себе як «народний продукт», тому поширюється через відомі торгівельні мережі. Затребуваність нашої продукції в кожному домі та низька вартісь відкриває необмежені можливості щодо реалізації у всіх регіонахУкраїни та за її межами.


Компанія «ІВІА» виробляє такі товари народного споживання як картоплем’ялки, яйцевзбивалки, консервовідкривачки, лопатки різного призначення, штопора для відкривання пляшок, захвати для банок різних конструкцій, підставки під гаряче різноманітних форм, настінні вішалки на різну кількість гачків, вішалки-плечики для одягу, взуттєві ложки різного розміру та форми.


Виготовляємо на замовлення з дроту різних діаметрів решітки, клітки, декоративні вироби. Наносимо на металеві вироби декоративно-захисне покриття гальванічним методом, порошковим фарбуванням та пластмасою.